Menu:

Drzwi automatyczne

Firma "Szymkowiak" to lider polskich firm usług w zakresie montażu, sprzedaży i serwisu drzwi automatycznych firmy CAME. Znana firma drzwi automatycznych CAME została ulubieńcem i zarazem strategicznym partnerem naszych usług już od paru lat. Dzięki tak wąskiej specjalizacji nasza firma uzyskuje najwyższe oceny od swoich klientów a także na oficjalnych przeglądach firm z braży. Szybkość, jakość i względnie niska cena to jest główny atut naszej firmy - dajemy klientowi złoty środek pomiędzy jakością a ceną - w tym tkwi moc "Szymkowiak". Drzwi i lustra drogowe to nasza domena. Posiadamy wiele oddziałów w całej Polsce z siedzibą pod Leszcznem niedaleko Wrocławia. Lista wykonanych przez naszą firmę usług jest bardzo długa i stale przybywa zadowolonych klientów. Pozwól aby twój dom, biuro, budynek firmowy dawał Twoim gościom poczucie wygody i swobody.

Drzwi automatyczne ze względu na kierunek otwierania "płatów drzwi" możemy podzielić na drzwi automatyczne przesuwne oraz drzwi automatyczne uchylne. Drzwi automatyczne przesuwne to te bardziej "nowoczesne" takie drzwi widzimy w większości supermarketów w Polsce oraz w bankach. Charakteryzują się tym, że otwierają się "2 płatowo" równolegle do ściany w której są zamocowane.

Drzwi automatyczne uchylne przypominają te bardziej tradycyjne drzwi, które mamy np w domu, jednak różnią się tym, że zainstalowane mają do siebie automatykę do drzwi która powoduje, że drzwi samoczynnie się otwierają czy zamykają.

Drzwiom automatycznym zawsze towarzyszą czujniki ruchu - to one odpowiadają za to by poinformować "główny procesor" o zbliżającym się człowieku. Czujniki to tak jakby oczy u człowieka - informują.

Jeżeli jesteś zdecydowany to niezwłocznie odwiedź nasz adres firmowy "drzwi-automatyczne.com.pl" i skontaktuj się z nami poprzez podstronę kontakt.

Sprzedajemy również lustra przemysłowe.

Nie czekaj i dołącz do grona zadowolonych klientów - kup drzwi automatyczne.


© 2010 Wszystkie prawa zastrzeżone www.karcher-wroclaw.ayz.pl